Dni Pruszkowa: wygraj nawigację z Peugeot

Region

Nawigacja GPS, czujniki parkowania i 8 ekskluzywnych albumów prezentujących historię marki Peugeot - te nagrody czekają na gości tegorocznych Dni Pruszkowa na stoisku firmy France Automobiles, dealera marki Peugeot.

France Automobiles z okazji dwunastych Dni Pruszkowa przygotowała specjalny konkurs dla mieszkańców naszego regionu. Na stoisku dealera czekają specjalne kupony konkursowe z pytaniem „Które urodziny obchodzi w tym roku marka Peugeot?”. Kupon należy wypełnić i zostawić na stoisku do niedzieli do godziny 16.00. O tej godzinie odbędzie się losowanie zwycięzcy. Główną nagrodą jest nawigacja GPS. Goście imprezy mogą także wygrać czujniki parkowania oraz 8 albumów dotyczących historii marki Peugeot.

Ale to nie koniec atrakcji. Przed dzisiejszym koncertem zespołu Myslovitz dealer zaplanował nietypową atrakcję rodzinną – przeciąganie samochodu na czas. Zwycięska rodzina dostanie peugeota 5008 z pełnym bakiem na cały weekend. Na specjalne przywileje mogą liczyć także posiadacze samochodów marki peugeot. Na stoisku firmowym dealera mogą oni otrzymać specjalne vouchery uprawniające do 20% zniżki na usługi serwisowe i akcesoria.

Dodatkowe informacje dostępne są na stoisku Franceautomobiles na stadionie Znicza.


Fot. MS

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.