Długa ostatnia prosta dla pumptracków

Brwinów

Tor rowerowy przy ul. Sochaczewskiej jest już gotowy, ale do oficjalnego otwarcia brakuje jeszcze zakończenia procedury odbioru.

O postępach na budowie strefy rekreacji i torów pumptrack informowaliśmy na początku czerwca. Wówczas wydawało się, że udostępnienie tego miejsca miłośnikom rowerowych ewolucji to kwestia dni. – Odbiór robót planujemy w tygodniu po 17 czerwca. Potem formalnie musimy uzyskać decyzję pozwolenia na użytkowanie od powiatowego inspektora nadzoru budowlanego. Spodziewam się jednak, że przy tak prostym obiekcie nie potrwa to długo i od początku lipca obydwa nasze tory pumptracków będą mogły być normalnie wykorzystywane – mówił nam wtedy Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa.

Przeszkodą okazało się oświetlenie, a dokładnie jego elementy. – Pumptracki są już fizycznie gotowe, teren został zagospodarowany, trawa posiana, ale wykonawca nie otrzymał opraw oświetleniowych. 17 czerwca był datą zaproponowaną przez samego wykonawcę, zgodnie z umową jest jeszcze czas, jesteśmy przed terminem. Myślę, że to kwestia kilku dni – zapewnia włodarz Brwinowa.

Brwinowski pumptrack składa się z dwóch torów. Przeznaczony jest głównie dla rowerzystów, ale ćwiczyć mogą na nim ewolucje również na deskorolce, rolkach czy hulajnodze.

W piątek przeprowadzono na nim testy:

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Długa ostatnia prosta dla pumptracków”

 1. Siekiebonbo0n pisze:

  Łociu noł pamperak…a gaciu pamperak

 2. none pisze:

  Ciekaw jestem, ile osób będzie korzystało z tych pumptack’ów za np. pół roku? Za rok? Nie można było tych pieniędzy wydać rozsądniej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły