Diler wpadł wraz z klientami

Jaktorów

Sebastian Ż. na swojej posesji w Jaktorowie przyjął dwóch klientów, którym zamierzał sprzedać narkotyki. Nie wiedział jednak, że obserwuje go policja...

Kilka dni temu policjanci z grodziskiej komendy policji ustalili miejsce, gdzie może dochodzić do handlu środkami odurzającymi. Zatem podjęli obserwację jednej z posesji w Jaktorowie. Diler wpadł na gorącym uczynku wraz ze swoimi klientami. – Policjanci sprawdzili kierowców dwóch samochodów, które wjechały tam na krótką chwilę. Szybko okazało się, że 33-latek ma przy sobie trzy torebki z amfetaminą, a 37-latek jedno opakowanie z tym samym narkotykiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a miejsce kontroli potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy – podaje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego weszli do obserwowanego domu i podczas przeszukania znaleźli 5 gramów amfetaminy, 2 gramy marihuany i porcję haszyszu. Kolejne pięć torebek z amfetaminą znaleziono w ubraniu 36-letniego mieszkańca posesji. Nie jest więc dziwne, ze mężczyzna został zatrzymany.

Sebastian Ż. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania narkotyków. Natomiast Grzegorz S. i Łukasz C., czyli mężczyźni zatrzymani z zakupionymi narkotykami, odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.