Debata społeczna o bezpieczeństwie w Nadarzynie

Nadarzyn

25 maja w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury funkcjonariusze policji porozmawiają z mieszkańcami o bezpieczeństwie, na które każdy z nas może mieć wpływ. – Zapraszamy mieszkańców gminy Nadarzyn na debatę społeczną, która przeprowadzona zostanie w nowej odsłonie – zapraszają policjanci.

Samo bezpieczeństwo jest szerokim zagadnieniem. O czym będzie prowadzona dyskusja? – Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia bezpieczeństwa, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Dzięki takiej debacie można zwiększyć bezpieczeństwo w naszym otoczeniu. – Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania – informuje podkom. Karolina Kańka.

Spotkanie odbędzie się 25 maja w godz. 18-20 w Nadarzyńskiem Ośrodku Kultury przy Placu Poniatowskiego 42.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.