Darmowa reklama od prezydenta

Region

W jaki sposób załatwić darmową reklamę swojej firmy na stronie urzędu miasta? Żaden problem - wystarczy zorganizować wspólną konferencję wspólnie z Prezydentem Pruszkowa Janem Starzyńskim.

Na stronie pruszkowskiego urzędu miasta pojawiło się dziś niecodzienne zaproszenie. Jedno z towarzystw ubezpieczeniowych, wspólnie z prezydentem Starzyńskim zachęca do wzięcia udziału w konferencji o zachęcającym tytule: Wszystko da się zaplanować. Właściciele firm, udziałowcy spółek i partnerzy mogą zapoznać się z tematyką „oscylującą wokół wątków tj. sukcesja majątku firmy, skutki śmierci przedsiębiorcy i wspólnika czy polityka dziedziczenia udziałów w firmie”.Innymi słowy, towarzystwo za pośrednictwem prezydenta Starzyńskiego zapewnia sobie dwie sprawy: darmową reklamę na stronie finansowanej z budżetu miasta, czyli z podatków mieszkańców i dodatkowo dotarcie do lokalnych przedsiębiorców, którym zaprezentuje zagadnienia bezpośrednio związane z profilem własnej działalności. Co więcej, prywatna firma wykorzystuje do własnego biznesowego interesu autorytet funkcji prezydenta miasta. Dodajmy, funkcję sprawowaną również za publiczne pieniądze. Partnerstwo prywatno-publiczne?
Więcej szczegółów w linku:
http://www.pruszkow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1107&Itemid=1

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.