Czy to było zabójstwo?

Parzniew

W miniony czwartek (19 kwietnia) w jednym z mieszkań przy ul. Działkowej znaleziono zwłoki 35-letniej kobiety. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Informacje o zwłokach kobiety znalezionych w mieszkaniu przy ul. Działkowej 139 pruszkowscy policjanci otrzymali 19 kwietnia o godz. 19.30. – Jedyne co mogę powiedzieć to, to że faktycznie znaleźliśmy zwłoki 35-letniej kobiety – powiedziała nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Sprawą zajmuje się prokuratura. – W dniu 20 kwietnia do prokuratury wpłynęły materiały dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety w dniu 19 kwietnia w Parzniewie – poinformowała nas Ilona Ilcewicz-Kołodziejczyk, Prokurator Rejonowy w Pruszkowie. – Jak wynika ze wstępnego protokołu oględzin i otwarcia zwłok, oględziny i sekcja zwłok wyżej wymienionej nie wykazały zmian urazowych wskazujących, aby jej zgon był następstwem urazu mechanicznego. Stwierdzono sekcyjne liczne równoczesne zasinienia oraz cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej. Ostateczne wypowiedzenie się o przyczynach śmierci będzie możliwe po wykonaniu dodatkowych zadań – dodaje prokurator Ilcewicz-Kołodziejczyk.

Wielu mieszkańców uważna, że kobieta jest ofiarą zabójstwa. Krążą plotki, że w dniu jej śmierci pokłóciła się ze współlokatorem. Co ciekawe mężczyzna tego samego dnia został zatrzymany. – 24-latek był nietrzeźwy i agresywny na tyle, że był niebezpieczny sam dla siebie. Został przewieziony do szpitala – dodaje podkom. Kańka.

Jak do tych informacji odnosi się prokuratura? – Na obecnym etapie śledztwa trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytania czy osoba trzecia mogła przyczynić się do zgonu kobiety – ucina prokurator Ilcewicz-Kołodziejczyk.

Do sprawy wrócimy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.