Czekają na propozycje mieszkańców

Milanówek

W Milanówku powoli zaczynają myśleć o kolejnej edycji Festiwalu Otwarte Ogrody. Każdy mieszkaniec może mieć swój wkład w organizację imprezy. Wystarczy zgłosić swój pomysł!

Tegoroczna edycja Festiwalu Otwarte Ogrody odbędzie się w dniach 9-11 czerwca. Początki imprezy sięgają 2005 roku, kiedy zorganizowano ją z racji 80. rocznicy powstania Podkowy Leśnej. Rok później w Otwartych Ogrodach wzięły udział trzy miasta. Do Podkowy dołączyły Milanówek i Brwinów. Z czasem impreza odbywała się w kolejnych miasta m.in. Komorowa, Konstancinie czy Zalesiu Dolnym.

Co roku w Milanówku odbywa się wiele interesujących wydarzeń kulturalnych, które stoją na wysokim poziomie. W zeszłym roku uczestnicy mogli podziwiać m.in spektakl muzyczno-baletowy „Laetus nodo”, ogród miniatur architektonicznych, liczne wystawy i zabytki miasta. Trzy dni były pełne atrakcji.

Tegoroczna edycja imprezy za dwa miesiące, ale organizatorzy rozpoczęli prace nad przygotowaniem programu. Milanowskie Centrum Kultury prowadzi nabór propozycji programowych. Każdy może zgłosić swoją propozycję i pomóc w organizacji Festiwalu Otwarte Ogrody, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „40 lat minęło…” – Zgłoszenia przyjmujemy do 9 maja w sekretariacie MCK, ul Kościelna 3 lub e-mailem na adres: sekretariat@mckmilanowek.pl – informują organizatorzy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.