Cyber Marian przyjedzie do Grodziska

Uncategorized

18 marca odbędzie się GDM – Grodziski Dzień Młodzieży. Z tej okazji do Grodziska Mazowieckiego przyjedzie znany youtuber Cyber Marian!

Impreza rozpocznie się o godz. 11.00. Pierwszym gościem będzie dziennikarz i podróżnik Michał Cessanis. To wicenaczelny National Geographic Traveler, a także redaktor naczelny portalu NaWalizkach.pl. Mężczyzna zwiedził wszystkie kontynenty oprócz Antarktydy. W międzyczasie będzie można skorzystać z różnych zajęć m.in. tanecznych, żeglarskich, muzycznych, produkcji kosmetyków i robienia biżuterii. W południe wystartują zajęcia karate i kulinarne – młodzież dowie się jak przyrządzać sushi.

O 13.00 przygotowano kolejne spotkanie, tym razem z Łukaszem Długowskim – podróżnikiem, który opowie o swoich wyprawach. 

Gość specjalny, czyli Cyber Marian pojawi się o w sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury o godz. 15.00. To polski producent filmowy i youtuber, znany z serii filmów „Amerykańskie trailery polskich filmów”. W swojej życiowej karierze napisał książkę „Dziś tak bardziej”, która jest autobiografią Cyber Mariana. Podzielono ją na części: Dzieciństwo, Kariera sceniczna, Walka z nowotworem, Era YouTube.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.