Cukiernia Sowa Pruszków – nie tylko na słodko!

Art. Sponsorowany

Cukiernia Sowa w Pruszkowie istnieje już 10 lat. Dwukrotnie zmieniała swoją lokalizację, zaczynając w małym lokalu na osiedlu Staszica następnie przenosząc się do przestronnego lokalu przy ul. Anielin by wreszcie osiąść w dużym, eleganckim miejscu w samym centrum Pruszkowa przy ul. Kościuszki 28.

Cukiernia kusi bogatym asortymentem ciast, babeczek, kostek deserowych, serników, jabłeczników oraz wspaniałych tortów. Dysponując znaczną powierzchnią lokal serwuje aromatyczną kawę Sowa Caffe z własnej palarni oraz oferuje sporą ilość deserów lodowych. Kawa ta jest 100% mieszanką najszlachetniejszych Arabik pochodzących z Ameryki południowej i centralnej. Lody tu podawane produkowane są metodą rzemieślniczą a lody owocowe zawierają aż 70% wsadu owocowego. Wydawać by się mogło, że przy tak dużej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, otóż Cukiernia Sowa idzie o krok dalej. Na przełomie września i października wprowadzi do sprzedaży słony asortyment. W ofercie śniadaniowej znajdziemy 6 rodzajów kanapek: polską, włoską, szwedzką, amerykańską, węgierską oraz sezonową, 3 rodzaje sałatek: z pieczonym łososiem marynowanym w pieprzu cytrynowym, z buraczkami macerowanymi w occie balsamicznym oraz z grillowanym kurczakiem i sosem vinegret. Dla wegan i wegetarian znajdzie się hummus z oliwą z oliwek i warzywami a jeśli ktoś preferuje mimo wszystko śniadanie na słodko to będzie mógł wybierać w 3 rodzajach granoli z czekoladą w połączeniu z jogurtem naturalnym oraz : z pulpą mango lub  z malinami bądź wiśniami gotowanymi w czerwonym winie. Dla zabieganych klientów każdą z oferowanych potraw będzie można wziąć na wynos uzupełniając ją przy okazji kubkiem aromatycznej kawy „Sowa w locie” lub sokiem świeżo wyciskanym w poręcznej butelce. Warto tu zaznaczyć, że cała oferta śniadaniowa będzie przygotowywana na miejscu. 

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do Cukierni Sowa, zwracając uwagę na PROMOCJĘ obowiązującą w pierwszym miesiącu od wprowadzenia słonych przekąsek: Do każdej zakupionej kanapki lub sałatki dowolna kawa oferowana będzie za 1 zł.

Zapraszamy!!!

Więcej na www.cukierniasowa.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.