Coraz więcej specjalistów w Centrum Medycznym

Raszyn

Pacjenci Centrum Medycznego w Raszynie mają dostęp do kolejnych specjalistów. Łącznie w przychodni pracuje 20 lekarzy. Od lipca w ofercie pojawiła się stomatologia dziecięca.

Warto pamiętać, że mieszkańcy gminy Raszyn od stycznia mogą korzystać z usług Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Nowy najemca musiał zaadaptować swój system i mógł rozpocząć pracę. 

Mieszkańcy gminy Raszyn byli ciekawi, co zaoferuje im nowy operator. Ze współpracy z poprzednim, ZOZ Ochota, byli niezadowoleni. Wszystko przez długie kolejki, nieobecność lekarzy oraz konieczność pojawiania się w przychodni o świcie, aby zyskać możliwość zapisania się do specjalisty. W związku z tym wielu pacjentów zrezygnowało z usług centrum i przeniosło się do innych placówek. 

Upływają miesiące, a na pokładzie raszyńskiego Centrum Medycznego pojawiają się kolejni specjaliści. Można również korzystać z wielu badań. Od lipca świadczone są usługi w zakresie stomatologii dziecięcej. Należy dodać, że badania wykonywane są na podstawie umowy z NFZ, a więc pacjenci mogą korzystać z nich bezpłatnie.

W czerwcu pacjenci mogli skorzystać z możliwości sprawdzenia wydolności układu oddechowego. Akcja cieszyła się zainteresowaniem, więc została wydłużona. Dobrą informacją dla pacjentów jest również fakt, że od maja w pełnym wymiarze pracy obowiązki pełnią kolejni pediatrzy. W Centrum Medycznym zatrudniono także nowego fizjoterapeutę, co pozwoliło na zwiększenie liczby zabiegów rehabilitacji.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.