Coraz bliżej do startu budowy

Pruszków

O planach budowy Centrum Handlowego Manhattan w Pruszkowie mówi się od dawna. Przygotowania do rozpoczęcia inwestycji idą pełną parą.

Na terenie dawnego targowiska Manhattan w Pruszkowie ma powstać galeria handlowa i osiedle mieszkaniowe. Jak ten obiekt prezentuje się w liczbach? 280 mieszkań, 13 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 570 miejsc parkingowych. O planach budowy Manhattanu w Pruszkowie mówi się już od kilku lat. Do tej poru prezentowano jedynie wizualizacje. Jednak niebawem ta sytuacja się zmieni. Inwestor – Grupa Kapitałowa Rekord ma już pozwolenie na budowę galerii. 

Grupa Rekord podkreśla, że finał prac planowany jest na trzeci kwartał 2017 r. To oznacza, że budowa Manhattanu powinna ruszyć już niebawem. – Póki co nie spieszymy się ze startem. W pierwszej kolejności chcemy zamknąć kwestię komercjalizacji obiektu. Zależy nam na podjęciu współpracy z doświadczonymi najemcami, którzy będą w stanie w jak największym stopniu zadowolić klienta – przyznaje Wiesław Gowin, prezes zarządu Grupy Rekord. – Wiele firm z którymi rozmawiamy chwali dogodną lokalizację całego centrum – dodaje. 

Komercjalizacją powierzchni handlowej zajmuje się firma Cushman & Wakefield. Wiadomo już, że jednym z najemców będzie sieć Piotr i Paweł. Trwają również rozmowy z kolejnymi najemcami. Wśród nich są marki odzieżowe, sieć sklepów zajmująca się sprzedażą sprzętu i odzieży sportowej oraz salon wyposażenia wnętrz. 

Więcej informacji na temat planów budowy centrów handlowych w Pruszkowie już niebawem.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.