Tata ma grata, rajd dla dzieciaka

Miejsce:

Piastów

Data:

22 września 2019

Godzina:

10.00

Wstęp:

Dla widzów wstęp wolny/ załoga 50 zł wpisowego

22 września w Piastowie odbędzie się rajd turystyczny „Tata ma grata, rajd dla dzieciaka”. Wymóg konieczny to jeden członek załogi w wieku 3-16 lat. To dlatego, że dzieci będą pełniły funkcję pilotów rajdowych.

– To wasze pociechy będą tym razem pełniły funkcje pilotów. Trasa i jej opis została przygotowana z myślą o najmłodszych, tak aby dzieci mogły poznać podstawy nawigacji i rywalizacji rajdowej. Nie sugerujcie się nazwą, oczywiście mamy też są mile widziane – opisują organizatorzy z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie.

Trasa rajdu liczy 30 kilometrów i poprowadzona jest poprzez Piastów i tereny gminy Michałowice. Organizatorzy przygotowali kilka specjalnych punktów na mapie rajdu. Na każdym z nich na dzieci będzie czekała moc atrakcji. Nie zabraknie konkursu elegancji – zostanie nagrodzona najlepiej ubrana załoga. Na mecie będzie czekał poczęstunek. Zgodnie w myśl zasady każdy z uczestników jest wygrany, przygotowano nagrody dla wszystkich dzeici.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest obecność minimum jednego członka załogi w wieku 3-16 lat i pojazd wyprodukowany przed 1997 rokiem. Zapisy na rajd należy przesyłać drogą mailową: zapisy@radiowozy.pl (imię i nazwisko kierowcy oraz pilota, marka, model i rok produkcji auta).

Koszt uczestnictwa w rajdzie to 50 zł od załogi.

Wybierasz się na jakieś wydarzenie? Zrób zdjęcie, nagraj filmik i wyślij do naszej redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.