Dni Milanówka

Milanówek

Miejsce:

Stadion Miejski w Milanówku

Data:

31 sierpnia 2019

Godzina:

13.00-21.00

Wstęp:

Wolny

Gwiazda wieczoru to zespół znany i lubiany. Z pewnością nie zabraknie jego największych hitów. A te z pamięci potrafi zanucić chyba każdy. Ale koncert Varius Manx nie będzie jedyną atrakcją podczas Dnia Milanówka. W bogatym programie imprezy znalazło się wiele interesujących punktów.

Początek o godz. 13.00 od emocji sportowych i kulinarnych. Na murawie stadionu przy ul. Turczynek zobaczymy zmagania ligowe KS Milan Milanówek. O tej samej porze rozpocznie się zlot food trucków. Widowiskowe zawody Freestyle Motocross rozpoczną się o godz. 14.00. W tym samym czasie na najmłodszych czekać będą animacje, wesołe miasteczko, a rodzice odpoczną w strefie relaksu.

Od godz. 15.00 rozbrzmi myzyka. Zadba o to DJ, będzie można też wziąć udział w zajęciach zumby. Dla dzieci zorganizowana zostanie artystyczno-sportowa gra terenowa. Na scenie obejrzymy wiele ciekawych pokazów.

Po godz. 18.00 główna część koncertowa. Najpierw publiczność rozgrzeje Florence Jenkins Project, a następnie Sonia M. O godz. 20.00 na scenie zobaczymy Varius Manx.

Dzień Milanówka odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Turczynek.

Wybierasz się na jakieś wydarzenie? Zrób zdjęcie, nagraj filmik i wyślij do naszej redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.