Co zamiast Przystanku Cafe?

Milanówek

W budynku przy ul. Warszawskiej 36 w Milanówku pojawi się nowy dzierżawca. Do przetargu wpłynęły dwie oferty. Sprawdźcie co znajdzie się w tym lokalu.

Kawiarnia znajdujaca się przy milanowskim dworcu PKP była znanym i lubianym miejscem przez mieszkańców. Teraz pojawi się tam nowy lokal. Komisja przetargowa wybrała ofertę złożoną przez firmę Smart z Pruszkowa, która ma prowadzić działalność gastronomiczną. – Oferta przedstawiona przez nowego dzierżawcę zakłada wykorzystanie przedmiotu dzierżawy na prowadzenie działalności gastronomicznej. Oferent zadeklarował chęć stworzenia miejsca charakterystycznego, eleganckiego i reprezentatywnego dla mieszkańców miasta – napisano na stronie Milanówka.

Zmienić się ma również wygląd budynku, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. – Koncepcja zagospodarowania budynku obejmowała m. in. odnowę i odświeżenie elewacji w jasnej kolorystyce, minimalistyczne urządzenie wnętrza, prezentując spójny pomysł na wygląd zewnętrzny i wewnętrzny lokalu. Ważnym elementem koncepcji programowej była propozycja rozbudowy budynku o przeszkloną werandę lub ogród zimowy – informuje magistrat. Lecz jest mały haczyk: – Przy czym taka rozbudowa wykracza poza zakres prac dopuszczonych w przetargu i wymaga zawarcia dodatkowego porozumienia – czytamy dalej.

W menu nowego lokalu ma znaleźć się pizza oraz sałatki przyrządzane na oczach gości, a oferta gastronomiczna ma być inspirowana kuchnią włoską. Serwowane będą produkty sezonowe, rozbudowane ma być tez menu deserowe. Nie zabraknie „mocniejszej oferty”, czyli alkoholu. 

Firma zaproponowała również współpracę z gminą w zakresie organizacji różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Wcześniej pruszkowscy przedsiębiorcy brali udział m.in.: w Dniach Milanówka, Festiwalu Otwarte Ogrody, Bieg STO-nogi. 

Dotychczasowy Przystanek Cafe, który znajdował się w budynku przy ul. Warszawskiej 36 przeniósł się do Grodziska Mazowieckiego, rownież w pobliżu dworca PKP.

Sprawdź też:
 

Milanowski „Przystanek Cafe” pod znakiem zapytania

„Przystanek Cafe” zostanie na swoim miejscu?

 

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.