Co w weekend?

Region

Jeżeli jeszcze nie macie planów na weekend koniecznie sprawdźcie nasz informator kulturalny. Sprawdzamy co ciekawego będzie się działo w sobotę i niedzielę w naszym regionie.

Rodzinny bieg
Jeśli chcecie aktywnie spędzić niedzielne popołudnie, to koniecznie weźcie udział w 2. Grodziskich Biegach Rodzinnych. Biegi odbywają się na kilku dystansach dostosowanych do grup wiekowych. Zabierzcie mamę, brata, babcię i ruszajcie na start!
Start: 26 czerwca, godz. 10.00.
Miejsce: Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie.

Wianki w Komorowie
Konkursy na najładniejszy wianek, gry i zabawy, potańcówka, grill i ognisko, malowanie buziek – to tylko z niektóre z atrakcji, jakie będą czekać na mieszkańców Komorowa w Kaliszowym Gaiku
podczas Wianków.
Start: 25 czerwca, godz. 19.00.
Miejsce: Świetlica, Kaliszany 18.

Inny Świat
Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów zaprasza na otwarcie wystawy Jerzego Pulchny zatytułowanej „Inny Świat”. Artysta to nie tylko malarz i konserwator dzieł sztuki. Uprawia malarstwo
sztalugowe i ścienne.
Start: 26 czerwca, godz. 18.
Miejsce: Stawisko, Gołębia 1.

Na śniadanie do parku
W najbliższą sobotę w Parku Kościuszki po raz kolejny będzie można zjeść śniadanie pod chmurką. Nie zabraknie również atrakcji, które umilą czas. Będą animacje, warsztaty, spotkania i konkursy. Zabierz ze sobą koc i wypełniony smakołykami kosz piknikowy.
Start: 25 czerwca, godz. 11.00.
Miejsce: Park Kościuszki.

Spacer z komentatorem
Wszyscy żyjemy piłkarskimi emocjami z Euro2016. Ciekawostkę przygotowali również organizatorzy historycznych spacerów po Pruszkowie. Tym razem będzie to przechadzka z komentatorem sportowym. Nie zapomnijcie o aparatach!
Start: 25 czerwca, godz. 11.30.
Miejsce: Park Kościuszki.

Dramat w trzech aktach
Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na premierę spektaklu „Wysoka ściana” Jerzego Zawieyskiego w reżyserii Gerarda Położyńskiego. Na scenie zobaczymy aktorów z Zespołu Teatralnego Studio 2.
Start: 25 czerwca, godz. 16.00.
Miejsce: MDK, Kościuszki 41.

Poznaj gminę
Ciekawa propozycja dla cyklistów. W Raszynie zostanie zorganizowana wycieczka rowerowa po zakątkach gminy. Trasa liczy 20 km. – Zabieramy ze sobą coś do picia i jedzenia oraz dobry humor – zachęcają organizatorzy.
Start: 25 czerwca, godz. 9.45.
Miejsce: Centrum Kultury Raszyn, al. Krakowska 29A.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.