Co słychać na budowie wodnego parku rozrywki?

Region

Pod Mszczonowem w miejscowości Wręcza powstaje aquapark. Park of Poland ma być największym parkiem wodnym w Europie. Co dzieje się na budowie?

Park of Poland ma być miejscem wypoczynku i dobrej zabawy. Gigantyczny aquapark o planowanej powierzchni 67 tys. m kw powstaje pod Mszczonowem, w małej wsi Wręcza. Goście znajdą m.in. łaźnie termalne, kompleks spa, baseny mineralne, dziesięć saun, 30 zjeżdżalni o łącznej długości 3,2 km czy gigantyczny basen o powierzchni 1 tys. m kw. Warto dodać że, Suntago Wodny Świat będzie tylko pierwszym elementem kompleksu rozrywkowego Park of Poland. W kolejnych etapach budowane będą: parki tematyczne, bungalowy, hotele, centrum konferencyjne i handlowe, a nawet biurowce w stylu „Silicon Valey” czy apartamentowce.

Budowa aquaparku ruszyła w tym roku. Wiele osób zastanawia się jak przebiegają roboty. Sprawdziliśmy co się dzieje na terenie inwestycji. – W drugiej połowie lipca zostały wylane pierwsze fundamenty pod słupy w części obiektu, gdzie zlokalizowany będzie basen termalny Suntago – poinformował na swoim facebooku inwestor.

Niestety na korzystanie z wodnych atrakcji trzeba jeszcze poczekać. Park wodny ma być gotowy w 2018 r.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z placu budowy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.