CIT – Poczekalnia PKP w nowej odsłonie

Grodzisk Maz.

Centrum Informacji Turystycznej – Poczekalni Przestrzeni Kulturze Przyjaznej w Grodzisku Mazowieckim zmieniło wystrój. Jak teraz podoba się Wam to miejsce?

Obiekt mieści się w dworcu PKP i otwarty jest siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 7-19, zaś w weekendy w godz. 11-19. O tym co dzieje się w wewnątrz budynku gmina informuje na plakatach, swojej stronie internetowej, a także na facebookowym fanpage’u „Poczekalnia PKP”.  https://www.facebook.com/PoczekalniaPKP/

– To miejsce ma być wyjątkowe i dawać szansę kontaktu z kulturą. Bardzo bym chciał, aby ludzie, którzy jadą do pracy, na których drodze znalazł się Grodzisk, mogli tu wejść i przy kawie, dobrej muzyce, czy patrząc na piękne fotografie, oderwali się na moment od rzeczywistości. Chciałbym, żeby spojrzeli na swoje życie inaczej i zrozumieli, że kontakt ze sztuką i ludźmi, którzy potrafią coś więcej, jest niesamowicie cenny – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego.

Obecnie w CIT – Poczekalni Przestrzeni Kulturze Przyjaznej można podziwiać wystawę fotograficzną, której autorem jest Marcin Masalski. Na zdjęciach uwieczniono popularne miejsca w Grodzisku, ale także te mniej znane. Całość będzie można oglądać do 26 października.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.