Ciężki poranek na drogach

Pruszków

Od samego rana kierowcy nie mieli łatwego życia. W ciągu drogi wojewódzkiej nr 719 tworzyły się ogromne korki. Jaki był tego powód?

Codzienne korki w Pruszkowie w al. Wojska Polskiego nikogo już nie dziwią. Jednak dziś od około godziny 7.00 tłok był znacznie większy niż zazwyczaj. Nasza skrzynka mailowa kontakt@wpr24.pl została dosłownie zasypana wiadomościami. Czytelnicy pytają o powody porannych korków na ulicach. Z przekazanych nam informacji wynika, że szczególnie trudno było przejechać drogą wojewódzką nr 719. Zatory tworzyły się jeszcze przed wjazdem do Pruszkowa.

– Co dzieje się dziś na drogach? Od Pruszkowa do Skorosz jadę już 40 minut – napisał czytelnik Daniel.

Postanowiliśmy sprawdzić czy na pruszkowskim odcinku drogi wojewódzkiej nr 719 doszło do kolizji bądź wypadku oraz czy policja prowadzi działania, które mogłyby wpłynąć na płynność ruchu drogowego. – W całym powiecie pruszkowskim na wymienionym odcinku nie doszło do żadnych niepokojących zdarzeń i mamy nadzieję, że ten stan utrzyma się jak najdłużej. Jednocześnie nie prowadzimy żadnych działań powodujących zatory na drogach – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Obecnie z chwili na chwilę ulice robią się coraz bardziej przejezdne. Jedną z przyczyn zatorów drogowych z pewnością jest remont mostu na rzece Utracie. Ponadto pogoda nie rozpieszcza, od rana jest pochmurno i pada deszcz co mogło spowodować, że znaczna część osób jako środek transportu wybrała samochód.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.