Ciąg dalszy prac na Lipowej. Od 26 lipca kolejne utrudnienia

Pruszków

Kierowcy i przechodnie przemieszczający się w okolicach ul. Lipowej w Pruszkowie z niecierpliwością oczekują zakończenia prowadzonych prac drogowych. Tymczasem szykują się utrudnienia na kolejnym odcinku drogi i to od jutra!

Niestety, jeszcze przez pewien czas trzeba będzie zmagać się z utrudnieniami. Od 26 lipca do 30 sierpnia zostanie wprowadzone ograniczenie ruchu. Kolejny, piąty, etap prac zakłada utrudnienia na ulicy Lipowej, na odcinku od ulicy Wołowskiego (wraz ze skrzyżowaniem) do ulicy Armii Krajowej. 

– Objazd do ulicy Lipowej będzie odbywał się ulicami Armii Krajowej, Polną, Ceramiczną, Cegielnianą w obie strony. Odcinek od granicy gminy do ulicy Cegielnianej (włącznie ze skrzyżowaniem) będzie otwarty – informuje pruszkowski Wydział Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej.

Trwający obecnie remont ul. Lipowej rozpoczął się 10 kwietnia. Inwestycja była długo wyczekiwana przez mieszkańców ze względu na fatalny stan drogi. Zniszczona nawierzchnia, dziury  i nierówne chodniki utrudniały bezpieczne przemieszczanie się po okolicy.

Przypominamy. W ramach inwestycji ul. Lipowa zyska nową nawierzchnię. Wzdłuż drogi pojawią się miejsca parkingowe oraz ciąg pieszo-rowerowy. Przebudowane zostanie również skrzyżowanie Lipowej z Armii Krajowej, gdzie pojawi się dodatkowy pas do skrętu w prawo na wiadukt.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.