Chciał umówić się z nieletnią, został zatrzymany

Grodzisk Maz.

W Grodzisku Mazowieckim pracownicy agencji detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego ujęła 25-latka podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna został przekazany policji.

W ostatnim czasie w naszym regionie doszło do zatrzymania kilku osób podejrzanych o pedofilię. Wszystkie przypadki miały wspólny mianownik. W rolę nastoletnich dziewczyn wcielali się prowokatorzy, do których w końcu przylgnęło określenie „łowcy pedofilów”. O ich działaniach mieliśmy okazję porozmawiać z Damianem Cichockim. Wywiad można przeczytać tu

„Łowcy” cały czas pracują. W piątkowy (17 lutego) wieczór w Grodzisku Mazowieckim doszło do zatrzymania osoby podejrzanej o pedofilię. – Mężczyzna próbował umówić się na spotkanie z małoletnią poniżej 15. roku życia. Do zatrzymania doszło w rejonie Centrum Kultury. Ujęcia dokonała osoba prywatna. Prowadzimy czynności w sprawie – wyjaśnia nam asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Okazuje się, że prowokację zorganizowali pracownicy agencji detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego. – Agentka podszywając się pod nastolatkę nawiązała kontakt z chłopakiem. Mogę jedynie powiedzieć, że zgromadzony materiał jest naprawdę mocny, ale z uwagi na dobro śledztwa nie mogę ujawnić szczegółów – powiedział portalowi patriot24.net Krzysztof Rutkowski.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.