Charytatywny koncert zespołu 2 + 1 dla dzieci z „Przylądka”

Region

W warszawskiej dzielnicy Ursus odbędzie koncert charytatywny na rzecz wsparcia terapii dzieci z autyzmem z pruszkowskiej szkoły podstawowej „Przylądek”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół 2 + 1.

– Od ośmiu lat działa w Pruszkowie kameralna specjalistyczna szkoła dla dzieci z autyzmem Przylądek. Terapia dzieci z autyzmem jest bardzo kosztowna – zatem koszty prowadzenia szkoły są niezwykle wysokie. Dlatego Przylądek i Fundacja Lepszy Start podejmuje wiele działań, żeby wspomóc Szkołę. Między innymi organizuje Koncerty Charytatywne – poinformowała nas Joanna Wodarska Likowska z Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu „Przylądek”.

Koncert odbędzie się 18 maja, w piątek o godz. 18.00. Miejsce imprezy to Dom Kultury Arsus w Ursusie przy ul. Traktorzystów. Dla dzieci z Przylądka zaśpiewają: dzieci z grup muzycznych Pani Anny Kałużnej „Dzieci dzieciom” oraz – gwiazda wieczoru – zespół 2 + 1.

Bilety „cegiełki” do nabycia w biurze Szkoły Przylądek (ul. Staszica 1, Pruszków)
lub przed koncertem (rezerwacja pod numerem 22 720 11 24, w godz. 8.00 – 16.00 lub 662 919 512)

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na terapię dzieci z autyzmem.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.