CH Janki „urośnie”

Janki

Trwa rozbudowa centrum handlowego w Jankach. Nowa galeria powstanie z przodu budynku i pomieści 70 nowych najemców. Klienci już zacierają ręce.

Na początku lutego ruszyły prace związane z rozbudową centrum handlowego w Jankach. Wśród klientów mnożą się kolejne pytania. Niektórzy obawiają się, że większa galeria handlowa wpłynie na ograniczenie miejsce parkingowych. Właściciele centrum handlowego w Jankach uspokajają. – Nowa galeria jest planowana z przodu budynku na terenie istniejącego parkingu naziemnego. Jednocześnie budujemy w zamian za miejsca naziemne parking podziemny, obejmujący swoim zasięgiem większy teren niż sama rozbudowywana galeria, dlatego liczba miejsc parkingowych centrum pozostanie bez zmian – wyjaśnia Karol Pilniewicz, head of CEE at Cromwell Property Group.

Wiadomo, że rozbudowa centrum wiąże się z pojawieniem kolejnych najemców. – Centrum handlowe Janki znajduje się w doskonałym miejscu, w popularnej lokalizacji handlowej na południe od Warszawy, oferuje też rozrywkę i posiada pojemny parking. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu zainteresowania ze strony międzynarodowych firm odzieżowych, z którym spotykamy się od momentu ogłoszenia planów rozbudowy – tłumaczy Pilniewicz. – Mamy ustaloną listę najemców poza kilkoma, które nadal pozostają niewynajęte. Oczywiście rozważamy każdą opcję i dlatego zapraszamy do kontaktu najemców, którzy są zainteresowani najmem w CH Janki zarówno w nowej części, jak i w istniejącej – dodaje.

Właściciele centrum na rozbudowę przeznaczą blisko 300 mln zł. Inwestycja pozwoli na powstanie 21 tys. m. kw. powierzchni, która zostanie podzielona na 71 lokali. Projekt będzie realizowany w dwóch oddzielnych fazach, a jego zakończenie ma nastąpić wiosną 2019 roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.