Cały Pruszków zakorkowany

Pruszków

Kierowcy, którzy poruszają się ulicami Pruszkowa nie mają łatwego życia. Od samego rana w mieście tworzą się korki. Do naszej redakcji trafiła duża liczba zdjęć z najbardziej zakorkowanych miejsc.

Warunki drogowe we wtorkowy poranek nie są najlepsze. Temperatura oscyluje w granicach jednego stopnia Celsjusza, a dodatkowo pada śnieg. Ci którzy dziś nie wyszli wcześniej z domu mogą mieć kłopoty z dotarciem na czas. Ruch w Pruszkowie jest dziś zwiększony, co z pewnością każdy kierowca mocno odczuwa na swoje skórze. Jedną z przyczyn zatorów mogą być roboty drogowo-kanalizacyjne w ul. Prusa, o czym pisaliśmy wczoraj (artykuł na ten temat dostępny tutaj).

Dziś można było zobaczyć na drogach pierwsze piaskarki. Dlatego większość ulic jest czarna i nie ma problemów z zalegającym śniegiem na jezdniach, ale to wcale nie oznacza, że nie jest ślisko. Warto zachować ostrożność i zdjąć nogę z gazu.

Również piesi powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nie wszystkie chodniki są odśnieżone lub posypane, więc trzeba ostrożnie stąpać po ziemi. Podczas przechodzenia przez jezdnię miejmy świadomość, że w obecnych warunkach pogodowych droga całkowitego zatrzymania pojazdu może być wydłużona.

Każdy kto posiada fotografie z dzisiejszych korków może przesłać je do naszej redakcji pod adres: kontakt@wpr24.pl. Umieścimy je w galerii.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.