Była akcja. Jest reakcja

Michałowice

Wójt gminy Michałowice Małgorzata Pachecka odniosła się do nietypowego protestu mieszkańca ul. Mokrej w Opaczy-Kolonii, który w piętek przed urzędem zostawił... wiadro z błotem.

Przypomnijmy. Mieszkaniec ul. Mokrej ma dość przeciągającego się remontu ulicy. Kłopot w tym, że droga jest pokryta błotem, a przejazd samochodem czy przejście jest praktycznie nie możliwe. Chwilowo sytuacje poprawiła pogoda. W piątek przed michałowicki magistrat przywiózł wiadro z błotem. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Wójt gminy Michałowice Małgorzata Pachecka odniosła się do tego nietypowego protestu i zapowiedziała działanie. – Przy okazji „Mikołajek” w gminie, dostałam prezent od Pana Tomka z Opaczy-Kolonii z ul. Mokrej – obecnie remontowanej. Jest to beczka z błotem z tej ulicy. Uprzejmie dziękuję. Jeśli Państwo, a przede wszystkim mieszkańcy ul. Mokrej, pozwolą to zrewanżuję się podobnym prezentem – mam dla Państwa przygotowaną (i planowaną na najbliższy czwartek) dostawę, które wysypiemy w ulicy w najbliższy czwartek. Toczą się prace przygotowawcze, w poniedziałek rozpoczniemy korytowanie ulicy. W czwartek wysypiemy tłuczeń – napisała na swoim facebookowym profilu.

To jednak nie koniec. Wójt gminy Michałowice zapowiedziała również spotkanie w tej sprawie. – Poprosiłam również moich współpracowników o przygotowanie omówienia tej inwestycji, na które zaproszę mieszkańców – zadeklarowała Pachecka.

Mamy nadzieje, że pogoda nie pokrzyżuje planów drogowcom, a mieszkańcy chętnie skorzystają z możliwości spotkania.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Była akcja. Jest reakcja”

 1. Marylka pisze:

  Fajna kobieta. Nie sfochowała się, ale z klasą odpowiedziała.

 2. och pisze:

  Jest czwartek. Sprawdzam

 3. Jatowidze pisze:

  To mi się podoba -:))))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły