By lepiej zrozumieć psychikę i potrzeby dziecka

Region

Jesteś rodzicem albo niebawem nim zostaniesz? A może jesteś babcią lub dziadkiem i chcesz zrozumieć potrzeby dziecka i nauczyć się rozpoznawać jego emocje? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Akademię Mamma Mia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 marca.

Motto przewodnie warsztatów brzmi: „Kochać to za mało…”. Każde z pięciu bezpłatnych spotkań poświęcone będzie innej tematyce. Cykl potrwa pięć tygodni.

Słuchacze dowiedzą się jak interpretować i reagować na różne stany emocjonalne małego człowieka.  Ucząc się piosenek i kołysanek będą mogli wprowadzać dziecko w świat słowa i muzyki. Zwrócona zostanie też uwaga na rolę dotyku – uczestniczy poznają różne formy masażu, od stymulujących, po relaksacyjne. Przewidziano również zajęcia, podczas których dorośli sami przeniosą się w świat dziecka. Organizatorzy pokażą też jak bez większych nakładów finansowych, można własnoręcznie wykonać zabawki. Oczywiście chodzi o to, by później zrobić je wspólnie z dzieckiem.

Pierwsze spotkanie z cyklu „Kochać to za mało…” odbędzie się 21 marca o godz. 10:00.  Kolejne zaplanowano na 23 marca o godz. 13:00 i 25 marca o godz. 17:00. Wstęp jest wolny. Jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez Akademię Mamma Mia są wcześniejsze zapisy. Te przyjmowane są pod nr. tel. 660 635 038.

Akademia Mamma Mia
ul. Emancypantek 1
Pruszków

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.