Burmistrz spotka się z mieszkańcami

Milanówek

Listopad w Milanówku upłynie pod znakiem spotkań burmistrz Wiesławy Kwiatkowskiej z mieszkańcami. Tematem wspólnych rozmów ma być rozwój miasta ogrodu.

W tym roku mieszkańcy Milanówka mieli okazję zaangażować się w prace nad tworzeniem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Każdy mógł zgłosić swoje pomysły, które będą stanowić wytyczne do prac nad ostateczną wersją dokumentu. Ten powinien być gotowy w czwartym kwartale 2017 roku.

Milanowianie mają kolejną szansę zaangażować się w sprawy miasta. Wraz z burmistrz Wiesławą Kwiatkowską pochylą się nad kierunkami rozwoju gminy. Na pierwszym planie pojawi się kwestia aktualizacji strategii zrównoważonego rozwoju miasta Milanówka. Wspomniany dokument ma fundamentalnego znaczenie, gdyż określa kierunku rozwoju i ma znaczenie w procesie ubiegania się o środki zewnętrzne.

Podczas spotkań z burmistrzem każdy ma prawo zabrać głos i przedstawić swoje pomysły. Warsztaty będą dotyczyły różnych obszarów tematycznych m.in. przedsiębiorczość, estetyka miejska i kultura. Pierwsza spotkanie zaplanowano 7 listopada o godz. 18.30 w Zespole Szkół Gminnych nr 1.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram spotkań konsultacyjnych: 

7 listopada 2016 r. (poniedziałek) od godz. 18:30
Temat: Przedsiębiorczość
Zespół Szkół Gminnych nr 1, ul. Królewska 69

9 listopada 2016 r. (środa) od godz. 18:30
Temat: Działalność społeczna i organizacja pozarządowe
Zespół Szkół Gminnych nr 3, ul. Żabie Oczko 1

21 listopada 2016 r. (poniedziałek) od godz. 18:30
Temat: Kultura, aktywność i edukacja kulturalna
Zespół Szkół Gminnych nr 3, ul. Żabie Oczko 1

28 listopada 2016 r. (poniedziałek) od godz. 18:30
Temat: Estetyka miejska i funkcjonalność przestrzeni publicznej
Zespół Szkół Gminnych nr 1, ul. Królewska 69

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.