Burmistrz ruszy w trasę

Brwinów

Burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński ponownie planuje serię spotkań z mieszkańcami gmin. Pierwsze z nich odbędzie się 28 sierpnia w Falęcinie.

Coroczne spotkania z burmistrzem stały się niemalże tradycją. Po raz kolejny mieszkańcy będą mogli porozmawiać z włodarzem o najważniejszych gminnych sprawach. – Do tej pory zorganizowałem 164 ogólnodostępne spotkania z mieszkańcami, na które zapraszam poprzez plakaty wywieszane w Brwinowie i sołectwach oraz publikowanych w Internecie. W zeszłym roku 16 spotkań trwało 2473 minuty – podaje Arkadiusz Kosiński, burmistrz gminy Brwinów.

Otwierające tegoroczny cykl spotkanie odbędzie się 28 sierpnia o godz. 18.00 w Falęcinie. Dwie godziny później burmistrz Kosiński odwiedzi Kotowice. Końcówka sierpnia będzie niezwykle intensywna w wykonaniu włodarza Brwinowa. Odwiedzi kolejno Domaniew i Domaniewek (29 sierpnia), następnie Milęcin i Biskupice (30 sierpnia) oraz Parzniew (31 sierpnia). We wrześniu burmistrz odbędzie osiem spotkań z mieszkańcami. Tegoroczny cykl zakończy się 15 października w OSP Brwinów.

Burmistrz Kosiński podkreśla, że kontakt z mieszkańcami jest dla niego istotny. Liczby mówią same za siebie. –  Rozpoczynające tegoroczną serię spotkanie w Falęcinie będzie już 165 spotkaniem, zaś kończące w Brwinowie – 180! – przedstawia brwinowski włodarz.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.