Budynki czekają na mieszkańców

Piastów

Jedna ze sztandarowych inwestycji w Piastowie dobiegła końca. Chodzi o domy komunalne, które powstały przy ul. Sułkowskiego.

Na działce przy ul. Sułkowskiego wybudowano trzy nowoczesne budynki komunalne. Inwestycja rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku, a planowo jej finał miał nastąpić w połowie tego roku. Prace złapały jednak „poślizg” i udało się je zakończyć dopiero teraz. Tym samym Piastów wzbogacił się o 37 mieszkań komunalnych.

Kiedy do nowych bloków wprowadzą się mieszkańcy? – Jeszcze chwilę musimy zaczekać. Ale to są już tylko tygodnie. Niestety nie uda nam się wprowadzić tam mieszkańców przed świętami ze względu na procedury – mówi nam Grzegorz Szuplewski, burmistrz Piastowa. – Mimo opóźnienia jesteśmy zadowoleni, że udało nam się zakończyć tę inwestycję – dodaje.

O jakie procedury chodzi? To odbiory budowlane oraz procedurę związaną z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynków. Wszystko wskazuje na to, że „prezent” w postaci nowych mieszkań dla 37 rodzin będzie nieco spóźniony.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 17

17 odpowiedzi na “Budynki czekają na mieszkańców”

 1. Filutek pisze:

  O cholercia, ale dziuple ( nory ). Trochę jak czworaki.

 2. ja pisze:

  a reszta niech spłaca swoje kredyty na 30 lat

 3. PatolMan pisze:

  Czynsz w tych budynkach wunosi 6,5 zl za metr do tego oplaty licznikowe ci co mieszkają w spoldzielniach czesto placa mniej za swoje lokale moze warto najpierw sprawdzic stan faktyczny zanim się sie kogos zwymyśla

 4. ona pisze:

  Ciekawe kto dostanie te mieszkania, czy na pewno potrzebujący czy kombinatorzy lub znajomi Burmistrza?

 5. Xd pisze:

  Szkoda że co nie którzy nie zajmą się swoimi rodzinami i swoimi sprawami tylko oczerniaja innych rozumiem że może czyjeś życie jest bardziej interesujące od waszych ale dajcie na luz czemu padają znowu słowa w typie patologia jak nie znacie tych osób czemu je obrazacie to że wam się powiodło w życiu nie oznacza że możecie po kimś jechać zastanówcie się trochę nad tym co piszecie

 6. Gad pisze:

  Ładne domki, ciekawe jak długo takie będą.

 7. Lil pisze:

  Niech tylko lokatorzy docenią co dostaną.

 8. GF pisze:

  A kiedy coś dla tych którzy pracują? Mamy tylko finansować patologię?

 9. patolog pisze:

  niedobrze mi się robi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły