Budowa idzie zgodnie z planem

Pruszków

Prace budowlane przy ul. Studziennej w Pruszkowie idą pełną parą. Za budowę pięciu nowych bloków w tym miejscu odpowiada Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Zieleń Miejska”.

Prawie rok temu wystartowały prace związane z budową pięciu nowych budynków mieszkalnych przy ul. Studziennej. Budynki powstają w miejscu trzech starych budynków komunalnych, które zostały rozebrane. Budowa nowych bloków idzie pełną parą. Zgodnie z zapisami przetargowymi budynki mają być gotowe już we wrześniu. Postanowiliśmy sprawdzić jak przebiegają prace budowlane. – Zakończenie budowy przy ul. Studziennej planowane jest na czwarty kwartał. Na ten moment wszystkie prace idą zgodnie z planem – informuje Zbigniew Piotrzkowski, prezes TBS „Zieleń Miejska”.

Pojawia się również pytanie czy 105 lokali, bo tyle łącznie będzie w nowych budynkach, zostało rozdzielonych między nowych najemców. Okazuje się, że na to jest jeszcze czas. – Mieszkańcy nadal mogą składać wnioski o przydział mieszkania. Komisja mieszkaniowa, która będzie decydować kto otrzyma nowy lokal jeszcze się nie zebrała – dodaje Piotrzkowski. 

Budynki powstają w ramach programu „Lepsze Lokum”, o którym nieco szerzej pisaliśmy tutaj

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.