Brwinów z lodowiskiem. Rozstrzygnięto przetarg

Brwinów

Brwinowski urząd rozstrzygnął przetarg na dostawę, montaż i obsługę lodowiska. Koszt tego zadania to blisko 210 tys. zł.

Postępowanie przetargowe ogłoszono w październiku. Lodowisko ma pojawić się przy ul. Przejazd w Brwinowie. Rozmiar tafli wyniesie 20 na 40 metrów. Co ważne, wykonawca wyposaży obiekt w pełną infrastrukturę. Korzystanie z lodowiska będzie możliwe nawet gdy po zmrożeniu tafli temperatura powietrza osiągnie 10 stopni Celsjusza.

Rozstawieniem lodowiska i jego obsługą zajmie się firma AndDecor Plus, która za wykonaną pracę otrzyma zapłatę w wysokości 210 tys. zł. To jedyna oferta jaka została złożona w przetargu. Na szczęście zmieściła się w finansowych wymaganiach gminy.

Nie ma żadnego opóźnienia, w dodatku z uwagi na to, że w przetargu była tylko jedna oferta to nie musimy czekać ustawowych siedmiu dni na rozstrzygnięcie, ponieważ nie ma ryzyka, że ktoś będzie się odwoływał. W ciągu najbliższych kilku dni chcemy podpisać umowę z wykonawcą. Zacznie się mrożenie pierwszych warstw lodu i na 6 grudnia w Mikołajki otwarcie lodowiska. Jedyne co nas może wstrzymać to pogoda, zbyt wysoka temperatura powietrza – mówi Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa.

Jakie dodatkowe elementy pojawią się wraz z lodowiskiem? Oprócz samej ślizgawki funkcjonować będzie też wypożyczalnia łyżew z pełną rozmiarówką. Nie zabraknie również chodzików dla dzieci, czyli dobrze znanych już pingwinów z płozami. Wypożyczenie łyżew będzie kosztowało 1 zł (wraz z wypożyczeniem kasku). Wstęp na lodowisko ma być darmowy. Koszt serwisu łyżew nie przekroczy 6 zł. Krótko mówiąc, zasady takie same jak w roku ubiegłym.

Otwarcie lodowiska już w Mikołajki!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.