Brutalnie napadł na byłą konkubinę

Jaktorów

32-letni Sławomir C. został zatrzymany przez policję po tym jak wtargnął do domu byłej konkubiny, pobił ją i ukradł kobiecie pieniądze. Mężczyzna już wcześniej był poszukiwany.

Chwilę grozy przeżyła jedna z mieszkanek Jaktorowa. Wszystko zaczęło się od tego, że policjanci z jaktorowskiego komisariatu otrzymali informacje o poszukiwanym mężczyźnie, który może się ukrywać na jednej z posesji w gminie. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że nie ma tam poszukiwanego. Natomiast mieszkająca pod tym adresem kobieta poinformowała policjantów o tym, że mężczyzna był u niej w nocy i dotkliwie ją skrzywdził.

– Wskazane przez nią rany na nadgarstkach powstały na skutek przecinania szkłem, była siłą przetrzymywana, bita i straciła swoje pieniądze. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania wskazywanego przez nią sprawcy w okolicy – informuje asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Sławomira C. zatrzymano w sąsiedniej miejscowości. Mężczyzna podawał nie swoje dane tożsamości, jednak pokrzywdzona kobieta szybko go rozpoznała. Ustalono, że 32-latek poszukiwany jest za wcześniejsze przestępstwa. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.