Bójka nastolatków. Użyli noża?

Piastów

W niedzielę (8 listopada) w Piastowie doszło do bójki z udziałem kilku nastolatków. Jeden z nich został raniony w twarz. Czy nożem? Tego policja nie potwierdza.

Do naszej redakcji dotarły informacje, że w niedzielę na ul. Skorupki w Piastowie trzech gimnazjalistów rzuciło się na ucznia szkoły podstawowej. Z doniesień naszych czytelników wynika, że został on raniony nożem. 

O sprawie wie pruszkowska policja. – Funkcjonariusze nie interweniowali w trakcie bójki, ponieważ nie otrzymali takiego zawiadomienia. Zgłoszenia wpłynęło po godzinie 16.00 w niedzielę od ojca poszkodowanego chłopca – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W wyniku szarpaniny chłopiec doznał obrażeń twarzy. Co właściwie się stało? – Na jednej z piastowskich ulic doszło do szarpaniny z udziałem kilku chłopców. Z naszych informacji wynika, że trzech z nich zaatakowało ucznia szkoły podstawowej. W wyniku zdarzenia chłopiec doznał obrażeń twarzy. Policja po otrzymaniu zgłoszenia od ojca poszkodowanego udała się na miejsce, gdzie dokonała rozpytania – mówi asp. Kańka.

Policja dementuje doniesienia, że w bójce został użyty nóż. Kańka: – Nie posiadamy informacji, aby w zdarzeniu użyte zostało ostre narzędzia. Chłopiec ma zarysowania na twarzy. Trudno cokolwiek więcej powiedzieć i precyzyjniej to określić. Więcej w tej kwestii mógłby powiedzieć lekarz. Nie potrzebował pomocy medycznej. 

Jak dalej potoczy się ta sprawa? Policja otrzymała informację po zdarzeniu, jednak ojciec chłopca nie złożył żadnego zawiadomienia. – Funkcjonariusze poinstruowali ojca chłopca, co może zrobić w takiej sytuacji. Na obecną chwilę wiemy tyle, że takie zdarzenie miało miejsce – tłumaczy rzecznik pruszkowskiej policji.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.