Boisko ligi szóstek zyska nowoczesne oświetlenie

Pruszków

To inwestycja, która realizowana jest w ramach budżetu obywatelskiego. Płyta boiska „Ligi Szóstek Piłkarskich Osiedla Staszica” przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie będzie miała nowe oświetlenie.

Miasto ogłosiło przetarg, który został pozytywnie rozstrzygnięty. Budową oświetlenia zajmie się firma El-Sport z Poznania. Koszt budowy oświetlenia to niewiele ponad 83 tys. zł. Inwestycja będzie dotyczyła opracowania dokumentacji projektowej oraz samego wykonania zamówienia. W zakres prac wchodzi budowa sześciu słupów oświetleniowych o wysokości 9-10 metrów. Cztery z nich zostaną umieszczona w narożnikach boiska. Łącznie pojawi się 12 sztuk lamp LED o mocy 200W każda.

Tylko pytanie, kiedy rozpoczną się prace? – Obecnie jesteśmy na etapie projektowania. Do 8 sierpnia powinien zakończyć swoją pracę. Maksymalny termin budowy oświetlenia boiska to 30 października. Prace budowlane nie dotyczą płyty boiska, więc nie przewidujemy utrudnień w dostępnie do obiektu. Jedyny dyskomfort może wynikać z tego, że w czasie prac wieczorem będzie ciemno – mówi Konrad Sipiera, wiceprezydent Pruszkowa.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Boisko ligi szóstek zyska nowoczesne oświetlenie”

 1. ................ pisze:

  Będę pić przy świetle 🤔

 2. KK pisze:

  Współczuję mieszkańcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły