Boisko dostępne dla mieszkańców

Podkowa Leśna

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich mieszkańców Podkowy Leśnej, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Boisko wielofunkcyjne przy ul. Wiewiórek zostało otwarte do dyspozycji mieszkańców.

Boisko przy Podkowiańskim Liceum Ogólnokształcącym zostało wykonane w ubiegłym roku. Inwestycję udało się zrealizować dzięki dyrekcji i rodzicom uczniów, którzy uzbierali pieniądze na ten cel. Swoją cegiełkę dołożył również podkowiański magistrat, który sfinansował budowę nowego ogrodzenia oraz dołożył się do zakupu piłkochwytów. To ostatnie powinny zostać zamontowane już niebawem.

Z nowego boiska korzystają uczniowie liceum, ale teraz obiekty sportowe zostały udostępnione również mieszkańcom. – Osoby zainteresowane mogą korzystać z niego po godzinie 18.00, zgodnie z regulaminem boiska wielofunkcyjnego. Wejście na teren boiska znajduje się od ulicy Zamkowej – poinformował na swoim blogu Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Chętni możliwość skorzystania z boiska muszą uzgodnić wcześniej z dyrekcją szkoły. Warto pamiętać by na czas gry założyć odpowiednie obuwie o płaskiej podeszwie (nie wolno nosić korków). Szkoła nie wypożycza sprzętu sportowego. Udostępnia jedynie te elementy, które są na stałe zamontowane na terenie boiska. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu zapewne docenią akt , że korzystanie z boiska jest całkowicie bezpłatne.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.