BMW na drzewie, kierowca uciekł

Pruszków

W poniedziałek rano na skrzyżowaniu pruszkowskich ulic Długiej i Hortensji, na prostym odcinku BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewa. Kierowca samochodu uciekł z miejsca zdarzenia.

Pierwsze informacje na ten temat otrzymaliśmy od naszych czytelników. – W poniedziałek równo o godzinie 9.00 zakończyli ćpuńsko- pijański rajd po Żbikowie! Wypadli z zakrętu, skosili kilkadziesiąt metrów trawnika, odbili się od słupa a następnie wbili w drzewo. Wysiedli o dziwo cali a gdy tylko pojawili się okoliczni mieszkańcy, zataczając się uciekli. Nie udało się ich zatrzymać. Ulica Długa ma już dość! Prędkość z jaką poruszają się tam auta jest ogromna! Doszło już do kilku poważnych wypadków również z udziałem pieszych czy rowerzystów! – czytamy w jednej z wiadomości nadesłanych na naszą facebookową skrzynkę.

Sprawą zajmuje się pruszkowska policja. – W poniedziałek o godz. 9.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że BMW uderzyło w drzewo. Kierowca oddalił się z miejsca przed przyjazdem policjantów. Będziemy wyjaśniać w jaki sposób doszło tego, że to auto znalazło się na drzewie. Ustaliliśmy już dane właściciela pojazdu – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.