Black Friday oraz Dzień Mody i Urody w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie

Pruszków

Już w ten piątek, 23 listopada w Nowej Stacji rozpocznie się wielkie zakupowe szaleństwo. Z okazji Black Friday na klientów czekać będą atrakcyjne promocje i wyprzedaże. Od samego rana będzie można zapolować na wspaniałe okazje i kupić wiele artykułów w obniżonych cenach oraz skorzystać z ciekawych ofert najemców. Warto obserwować profil na FB aby poznać szczegóły Black Friday.

A w sobotę zapraszamy na Dzień Mody i Urody. Gościem specjalnym będzie Maja Sablewska, jedna z najbardziej znanych stylistek w Polsce, autorka książek „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej” i „Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej”. Od 2013 roku, na antenie TVN Style, prowadzi programy, do których zaprasza kobiety, doradzając im w kwestiach ubioru, fryzury, makijażu i diety. W Nowej Stacji, w ramach projektu Kreator Stylu, opowie o modowych trendach i doradzi jak dobierać ubrania do różnych typów sylwetki. Chętni będą mogli porozmawiać z nią indywidualnie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wielbiciele trendu EKO z pewnością ucieszą się z warsztatów z EKO Kosmetyki, na których będzie można samodzielnie stworzyć własne kosmetyki: aromatyczne kulki do kąpieli i naturalne toniki. W tym dniu zostanie również zorganizowane spotkanie z doświadczonym dietetykiem. Cenne porady dotyczące żywienia, pozwolą lepiej zadbać o własny jadłospis, a na podstawie analizy składu ciała będzie można otrzymać indywidualne wskazówki dietetyczne. Na scenie wystąpią styliści z Salonu Urody Arkadius, którzy przygotowali pokazy fryzjerskie, a w salonie Douglas będą czekać wizażystki, wykonujące piękne makijaże. Dzieci zapraszamy do udziału w warsztatach z tworzenia szałowych kapeluszy i oryginalnej biżuterii. Nie zabraknie naturalnie także modowo-urodowych zabaw i konkursów.

Więcej informacji na temat nadchodzących wydarzeń znajduje się na stronie www.nowastacjapruszkow.pl oraz na FB.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.