Bilety ZTM i WKD za złotówkę!

Kolej

Do 17 września pasażerowie korzystający z usług Zarządu Transportu Miejskiego i Warszawskiej Kolei Dojazdowej kupią bilety za symboliczną złotówkę. A wszystko w ramach promocji „Bilet za 1 zł z MasterPass od mPay”. Szczegóły w tekście.

Aby nabyć bilet po promocyjnej cenie należy skorzystać z darmowej aplikacji mPay na telefon. Umożliwia ona dokonywania codziennych płatności za pomocą portfela cyfrowego Masterpass, dzięki takiemu rozwiązaniu można kupować bilety ZTM i WKD bez stania w długich kolejkach lub szukania otwartego punktu sprzedaży. Bilety w aplikacji na telefon dostępne są całą dobę, a dodatkowo do 17 września kupicie je jedynie za złotówkę. 

– Bilety za złotówkę to zachęta do zmiany przyzwyczajeń związanych z płatnościami za podróżowanie – mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay S.A. – Wystarczy jeden zakup przez komórkę, aby spowodować przejście na te formę płatności już na zawsze. Wygoda i szybkość tego rozwiązania jest po prostu bezkonkurencyjna – dodaje Orzechowski.

Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut, których cena nie przekracza 9 zł. Po zakupie biletu rabat zostanie naliczony automatycznie. Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można podłączyć do mPay w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu aplikacji w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Karty płatnicze” i założyć swój mPay Wallet – cyfrowy portfel działający w technologii Masterpass. Można również skorzystać ze strony internetowej www.wallet.mpay.pl.

Podsumowując. Aby kupić bilet za pośrednictwem aplikacji wystarczy wybrać miasto i potrzebny nam bilet. Kolejnym krokiem jest wybór mPay Wallet jako formy płatności i zatwierdzenie operacji. Jeśli chcemy wyświetlić zakupiony bilety wystarczy przejść do zakładki „Bilety do kontroli”. Ponadto po zakupie otrzymamy wiadomość SMS z potwierdzeniem transakcji.

Aplikacja mPay jest dostępna jest na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.