Bilety na Neo Nówkę czekają!

Pruszków

4 grudnia pruszkowska hala Znicz stanie się areną popisów kabaretu Neo Nówka. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wejściówki na występ popularnego trio.

Neo Nówka to jedna z najbardziej lubianych grup kabaretowych. Rozmowy księdza i kościelnego, przygody starszych pań tzw. moherów, podróże małżeńskie czy też spotkanie prezydentów –  inwencja twórcza Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nie zna granic. Neo Nówka powołała do życia Panią Wandzię Nierusz z domu Zostaw, która bije rekordy popularności. Wspomniana dama potrafi wyjść cało z każdej sytuacji i imponuje skuteczną ripostą.

Do łez widzów bawił skecz „Niebo”, który zyskał tytuł skeczu 30-lecia. Neo Nówka to gwarancja dużej porcji śmiechu. Lata mijają, a wspaniałe trio nadal jest w wyśmienitej formie. Neo Nówka bawi Polskę już od 15 lat! Nadszedł czas na podsumowanie, które miłośnicy dobrego humoru będą mogli podziwiać w Pruszkowie. Artyści szykują wiele niespodzianek. Nie zabraknie warstwy muzycznej, o którą zadba zespół Żarówki.

Uwaga, uwaga! Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci jednej podwójnej wejściówki na występ Neo Nówki. Już dziś (2 listopada) można zdobyć bilety! Osoba, która jako pierwsza o godz. 14.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl zdobędzie wejściówki. W tytule maila należy wpisać „Neo-Nówka”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Bilety w cenie 60-90 zł dostępne są już w serwisie: biletynakabarety.pl

Występ odbędzie się 4 grudnia o godz. 19.00 w pruszkowskiej Hali Znicz.

Zwycięzca: Agnieszka Moździerz

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.