Biletowy problem rozwiązany

Brwinów

Jeszcze chwila oczekiwania i wszystko powinno funkcjonować jak należy. Koleje Mazowieckie ustaliły nową lokalizację kasy biletowej w Brwinowie. Punkt będzie mieścił się przy ul. Wilsona 2.

Historia zaczęła się w poniedziałek, kiedy kolejarze zamknęli peron na stacji PKP w Brwinowie, gdzie znajdowała się kasa Kolei Mazowieckich. Tym samym pasażerowie nie mogli kupić biletów na podróż autobusami komunikacji zastępczej. Rozgoryczenia całą sytuacją nie ukrywał burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński, który wskazał kolejarzom cztery lokalizacje do ustawienia punktu kasowego. Ci jednak nie byli usatysfakcjonowani propozycjami. Ale czas naglił. Kolejarze zapewniali, że zrobią wszystko, aby jak najszybciej rozwiązać sprawę. Pisaliśmy o tym tu

W sprawie nastąpił przełom. Przedstawiciele Kolei Mazowieckich odwiedzili Brwinów, gdzie oglądali miejsce, które zostanie zaadaptowana na punkt kasowy. Jak ustaliliśmy będzie to kiosk przy ul. Wilsona 2. – Lokalizacja kasy biletowej w Brwinowie została już ustalona. Obecnie trwają prace związane z przeniesieniem infrastruktury potrzebnej do rozpoczęcia sprzedaży biletów – poinformowała Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

Pasażerowie muszą poczekać jeszcze kilka dni, ale bilety będą mogli już kupować. – Od jutra do czasu otwarcia kasy biletowej w pojazdach zastępczej komunikacji autobusowej ZB (w godzinach 6:00-18:00) będą jeździli kierownicy pociągów i sprzedawali bilety jednorazowe Kolei Mazowieckich przy pomocy urządzenia mobilnego – przedstawia Nowakowska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.