Biegają i dobrze się bawią

Grodzisk Maz.

Bieganie staje się coraz popularniejsze. W Grodzisku Mazowieckim doskonale o tym wiedzą. Klub Sportowy BIEGI działa coraz prężniej i członkowie każdą niedzielę rozpoczynają od pokonania określonego dystansu.

Wiek nie jest istotny. Znajdzie się miejsce dla małego i dużego. Bieganie łączy pokolenia i sprawia wszystkim ogromną radość. W Grodzisku Mazowieckim w każdą niedzielę można wziąć udział w zajęciach z trenerem, które dostarczą uczestnikom pozytywną dawkę energii.

Trzeba zrobić wszystko, aby uniknąć kontuzji. Nie obędzie się bez rozgrzewki, po której można ruszyć w trasę. Biegam Bo Lubię – pod takim hasłem odbywają się zmagania. Grodziski klub planuje poszerzyć swoją ofertę. Niebawem zostanie uruchomiona sekcja rzutów oraz sekcja skoków.

Jednak teraz w Grodzisku panuje biegowy szał. – Biegamy rekreacyjnie od początku 2013 roku, natomiast do ogólnopolskiej akcji BBL dołączyliśmy niedawno. Działamy społecznie. Akcja ma na celu przede wszystkim zintegrowanie wszystkim pojedynczych biegaczy z naszego regionu i wspólne bieganie pod opieką trenera. Atmosfera podczas biegania jest sportowa. Ukształtowała się już stała grupa, ale przyłączają się nowe osoby i stopniowo jest nas coraz więcej – wyjaśniają członkowie klubu BIEGI Grodzisk Maz.

Zajęcia z biegania odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 9.00. Wystarczy przyjść na stadion OSIR przy ul. Westfala 3a i wziąć udział w zajęciach.

W lutym zakochani będą mogli wspólnie zmierzyć się w rywalizacji na trasie. 14 lutego planowane jest zorganizowanie 2. Grodziskiego Biegu Par.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.