Biblioteka oferuje bezpłatne kursy językowe

Nadarzyn

Na naukę nigdy nie jest za późno, a nad taką ofertą warto się zastanowić. Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn zachęca czytelników do skorzystania z kursów językowych.

Każdy może wybrać kurs, który go interesuje oraz uczyć się w dowolnych miejscu i czasie. Nie trzeba ślęczeć nad książką. W tym przypadku nauka będzie prowadzona w ciekawy sposób. – Oferta obejmuje kursy językowe oraz specjalistyczne. Dzięki naszej propozycji, możecie Państwo zdobywać wiedzę przy pomocy gier, filmów oraz dialogów z native speakerami. Multimedia odbierane są wieloma zmysłami, więc proces przyswajania wiedzy jest szybszy i trwalszy, a do tego można dobrze się bawić i miło spędzić czas. Nasi Czytelnicy będą mogli korzystać z kursów samodzielnie, w indywidualnym tempie, również poza Biblioteką np. w domu – przedstawia nadarzyńska czytelnia.

Z pewnością wiele osób pomyśli, że propozycja nadarzyńskiej biblioteki to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Czasami chcemy, ale mamy problem, żeby się zmobilizować i udać się na kurs. W tym przypadku wszystko mamy podane na tacy. Nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z propozycji. Im szybciej, tym lepiej!

Chętni muszą się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Z pewnością dodatkowym atutem jest fakt, że kursy są bezpłatne. Wystarczy pobrać kod w czytelni i realizować wybrany program. Zapisać można się we wszystkich placówkach biblioteki publicznej gminy Nadarzyn. Warunkiem koniecznym jest posiadanie karty bibliotecznej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.