Bezpłatne porady psychologów i psychiatrów

Milanówek

Już 9 kwietnia, w przyszłą sobotę w Milanówku odbędą się bezpłatne porady psychologów i psychiatrów. Nie wiesz jak rozwiązać swój problem, jak komuś pomóc w niepokojących objawach lub zaburzeniach? Specjaliści przyjdą z pomocą.

Stowarzyszenie Decydujmy Razem zaprasza na indywidualne rozmowy ze specjalistami, którzy postarają się pomóc w wielu problemach z dziedziny psychologii i psychiatrii. Ponadto tego dnia będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat orzecznictwa niepełnosprawności.

Kto będzie udzielał pomocy? Poniżej prezentujemy listę specjalistów:

Mariusz Bartyzel, lekarz psychiatrii, specjalista terapii środowiskowej i biegły sądowy pomoże w zakresie problemów wychowawczych i emocjonalnych młodzieży. Interesanci będą mogli zasięgnąć informacji w tematach opieki na osobą chorą psychicznie, aspektach prawnych w psychiatrii czy problemów z uzależnieniami od używek i alkoholu.

Monika Sakowska, psycholog, terapeuta, orzecznik i autor audycji radiowych rozwikła takie zagadnienia jak: Zaburzenia osobowości, depresje, lęki, natręctwa, pomoc w stresach pourazowych, a nawet problemy adaptacyjne w dzieci i młodzieży w szkole oraz środowisku.

Tego dnia pojawi się również Anna Świątkowska, przewodnicząca powiatowego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności. Nie wiesz jak działa system orzecznictwa o niepełnosprawności dzieci i dorosłych? Jakie uprawnienia i ulgi przysługują osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom? Na te oraz wiele innych pytań odpowie Anna Świątkowska.

Aby wziąć udział w bezpłatnych poradach należy wcześniej zapisać się na odpowiednią godzinę pod nr telefonu 503 164 858. Dzień porad odbędzie się 9 kwietnia w sobotę w milanowskim przedszkolu nr 1 przy ul. Fiderkiewicza 43. Interesanci będą przyjmowani w godzinach 10.00-15.00. Patronat na tym wydarzeniem objął starosta powiatu grodziskiego oraz burmistrz Milanówka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.