Bezpłatne linie P-1 i P-2

Piastów

Od 2 stycznia na terenie Piastowa kursują dwie bezpłatne linie autobusowe: P-1 i P-2. Jak przekonuje urząd miasta to istotne udogodnienie dla mieszkańców.

Linia P-2 została uruchomiona w październiku minionego roku. Prowadzi ona od ronda prezydenta Kaczorowskiego do pętli autobusowej przy ul. Orląt Lwowskich w Ursusie. Od samego początku mieszkańcy mogli podróżować tą linią za darmo.

Natomiast linia P-1 jest dobrze znana, bowiem w Piastowie funkcjonuje od wielu lat. Autobusy P-1 zastąpiły inną wewnętrzną linię, która funkcjonowała na terenie Piastowa, a dokładniej linię L12. Kursują też na innej trasie. Autobus z oznaczeniem P-1 objeżdża praktycznie całe miasto.

– Dzięki powyższym ułatwieniom pasażerowie z Piastowa będą mogli zarówno bezpłatnie podróżować po naszym mieście, jak też dojechać do I strefy komunikacyjnej ZTM – napisano na stronie Piastowa. – Autobusy linii P-1 kursują od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem świąt.
Autobusy linii P-2 jeżdżą codziennie, oprócz świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia i nowego roku – czytamy dalej.

Usługę przewozu regularnego na linii autobusowej P-1 i P-2 w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Piastowa od 2 stycznia 2018 r. realizuje Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim.

Z dokładnymi rozkładami możecie zapoznać się poniżej (plik PDF do pobrania):
 

ROZKŁAD LINII P-1
 

ROZKŁAD LINII P-2

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.