Bezpłatne kursy samoobrony dla pań

Region

Oby te umiejętności nigdy nie przydały się w praktyce, ale jak mówi stare porzekadło, przezorny zawsze ubezpieczony. W tym wypadku przezorna. W Podkowie i Brwinowie panie mogą skorzystać z darmowych kursów samoobrony.

Celem kursu jest przygotowanie kobiet poradzenia sobie z napastnikiem, który, niestety, może pojawić się znienacka na ulicy, w autobusie czy w jakimkolwiek innym miejscu. Po jego zakończeniu uczestniczki będą znały podstawowe, ale bolesne chwyty. W Podkowie Leśnej szkolenie organizuje Stowarzyszenie SMOK. – Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na profesjonalnym kursie samoobrony dla kobiet. Naucz się bronić i uwalniać z uchwytów. Dowiedz się, jak unikać zagrożeń i obezwładnić napastnika. Wzmocnij poczucie własnej wartości i pokonaj bariery. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 18:30 – 20:00 w Zespole Szkół w Podkowie Leśnej przy ul. Jana Pawła II 20. Obowiązują zapisy. Każdy kurs stanowi zamkniętą całość, ale co miesiąc rozpoczynamy kolejną edycję. Liczba miejsc na każdym kursie jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń – tłumaczą organizatorzy.

Najbliższy kurs rozpocznie się 5 lutego, kolejny 9 kwietnia. Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem samoobrona@smok.waw.pl lub telefonicznie 513 133 120.

Zajęcia z samoobrony dla pań (z elementami ju jitsu) prowadzi także klub sportowy Pantera Brwinów. Szkolenie odbędzie się w środę, 28 lutego o godz. 19.30 przy ul. Pszczelińskiej 99 w Brwinowie. Uczestniczki proszone są o zabranie wygodnego stroju.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.