Bezpłatna tablica ogłoszeń dostępna na targach

Pruszków

Szukasz mieszkania z rynku wtórnego? Planujesz sprzedać swoje „M”? Chcesz wynająć mieszkanie? A może oferujesz usługi budowlane? Ogłoś się na Targach Nieruchomości i Wnętrz!

Już 8 i 9 października odbędzie się 10 edycja Targów Nieruchomości i Wnętrz. Podobnie jak w poprzednich edycjach i tym razem na hali targowej pojawi się specjalna „Tablica ogłoszeń”. W specjalnie przygotowanym miejscu będzie można umieścić ogłoszenia dotyczące m.in. wynajmu, sprzedaży lub kupna nieruchomości. To również miejsce pozwalające na zareklamowanie swoich usług zarówno budowlanych jak i wykończeniowych. Dotychczasowe edycje targów pokazały, że tablica cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gości. 

Targi Nieruchomości i Wnętrz to impreza prezentująca najważniejsze inwestycje deweloperskie na zachodnim Mazowszu. W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z ofertą nieruchomości, otrzymać wskazówki dotyczące wykończenia wnętrz czy też uzyskać cenne porady kredytowe.

Dla gości imprezy przygotowanych zostanie wiele atrakcji, m.in. konkurs z nagrodami, targowy klub malucha prowadzony przez brwinowskie przedszkole Tuptuś i kawiarnia targowa. 

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz
8-9 aździernika w godz. 10.00–16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Wstęp wolny, www.targi.pruszkow.pl 

Organizator targów: Grupa Wpr Media Sp. z o.o. Współorganizator: Miasto Pruszków, Partner Strategiczny: Yuniversal Podlaski Partnerzy: Restauracja Torino, Przedszkole Tuptuś, Sponsor: ReSupport, Patroni: Homer Profit, apartamenty.pl, KRN.pl, Radio Bogoria, szybko.pl, TEL-KAB, Pop Radio, nieruchomości.biz, GTV, Radio Sochaczew, obiektyw.info, tabelaofert.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.