Będą problemy na wylotówkach

Region

Prace na al. Krakowskiej, Jerozolimskich i Łopuszańskiej utrudnią życie kierowcom. Przed nami czas remontów i korków.

Już dziś w godzinach szczytu kierowcy jadący al. Jerozolimskimi czy al. Krakowską muszą stać w ogromnych korkach. Niestety ich sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy. Drogowcy w tym roku zaplanowali szereg prac związanych z rozmaitymi inwestycjami.

Natłok prac w różnych częściach Warszawy oraz nakładające się terminy inwestycji mocno skomplikują wjazd do stolicy. W związku z budową południowej obwodnicy Warszawy trzeba będzie zwęzić m.in. al. Krakowska i ul. Puławską. Drogowcy chcą również wymienić izolacje na wiadukcie na Łopuszańskiej, przechodzącym nad torami WKD. Tu prace mają się rozpocząć jeszcze przed oddaniem węzła Łopuszańska-Jerozolimskie.

Jednak to jeszcze nie koniec. Przejazd Jerozolimskimi, gdzie kierowcy już stoją w korkach, utrudni budowa węzła z ul. Nowolazurową i trasą Salomea-Opacz (pierwszego fragmentu wylotówki na Kraków i Katowice). Kolejnym utrudnieniem będzie przebudowa wiaduktu na ul. Traktorzystów. Ta konstrukcja będzie rozebrana i ponownie odbudowana. Prace rozpoczną się w lipcu i potrwają trzy miesiące.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.