Balon przykrył boisko

Brwinów

„Ogrzewany” balon na sztucznym boisku przy ul. Piłsudskiego w Brwinowie wygląda imponująco. Hala pneumatyczna czeka już na młodych piłkarzy, którzy w okresie jesienno-zimowym nie muszą obawiać się niskich temperatur.

Legia Soccer Schools zawitała do Brwinowa w kwietniu i  przyciągnęła uwagę wielu młodych pasjonatów futbolu. Treningi cieszą się popularnością, a szkółka stara się zapewnić zawodnikom jak najlepsze warunki. Dlatego na boisku przy Zespole Szkół nr 1 została ustawiona hala pneumatyczna. Miłośnicy futbolu nie muszą obawiać się zimy. – Celami instalacji hali pneumatycznej są: poszerzenie bazy sportowej dla dzieci i młodzieży w Brwinowie w okresie zimowym, zapewnienie w okresie zimowym optymalnych warunków treningowych dla dzieci ze szkoły piłkarskiej Legii Warszawa w Brwinowie oraz umożliwienie prowadzenia rozgrywek piłkarskich dla dzieci i młodzieży z okolicznych klubów piłkarskich  w okresie zimowym. Hala będzie instalowana i użytkowana wyłącznie w okresach zimowych – wyjaśnia Maciej Podgórski, partner Legia Soccer Schools.  

Warto dodać, że pojawienie się hali pneumatycznej do dobra informacja dla uczniów Zespołu Szkół nr 1. W godz. 8.00-16.00 na terenie obiektu będą odbywać się zajęcia wychowania fizycznego. Następnie na boisku pod „balonem” pojawią się grupy szkółki LSS. Warto zaznaczyć, że wieczorami istnieje możliwość wynajmowania komercyjnego hali na zajęcia dla grup zorganizowanych.

Obiekt będzie żył każdego dnia. – W weekendy planowane jest prowadzenie ogólnodostępnych rozgrywek piłkarskich dla dzieci i młodzieży z klubów piłkarskich tj. Liga Zimowa. Oferta kierowana jest przede wszystkim do klubów działających w powiatach pruszkowskim i grodziskim. Najbliższa edycja Ligi Zimowej rozpoczyna się 12 listopada i potrwa prawie do końca grudnia. Udział wezmą w niej 34 zespoły – ponad 400 dzieci w wieku 6-10 lat – podaje Podgórski.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.