Awaria wodociągu, brak wody w kranach

Pruszków

Od samego rana mieszkańcy kilku ulic w Pruszkowie nie maja wody, przyczyną jest awaria przewodu wodociągowego. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapowiada ustawienie beczkowozów.

Do naszej redakcji dotarło wiele wiadomości na ten temat. Mieszkańcy są zbulwersowani brakiem wody, zwłaszcza, że w Pruszkowie do takich sytuacji dochodzi dość często. – Nie ma wody w bloku przy al. Niepodległości. Nawet nie liczę, który to już raz… Czy wiadomo co jest tego powodem? – czytamy w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl.

Jak udało się nam ustalić doszło do awarii przewodu wodociągowego przy al. Niepodległości 10. Gdzie dokładnie brakuje wody? – Konieczne było wstrzymanie dostaw wody do budynków zlokalizowanych przy al. Niepodległości nr 10, 12 i 14  oraz al. Wojska Polskiego nr 28 i 30 oraz przy ul. Tomcia Palucha nr 4, 5, 6 – mówi nam Marzena Wojewódzka z biura prasowego MPWiK.

Kiedy awaria zostanie usunięta? Tego do końca nie wiadomo… – Obecna na miejscu ekipa naprawcza, działająca na zlecenie Spółki, przystąpi do robót niezwłocznie po usunięciu pojazdów, które w chwili obecnej blokują dostęp do uszkodzonego przewodu zlokalizowanego na terenie osiedlowego parkingu – tłumaczy Wojewódzka.

Jak zapowiada MPWiK beczkowozy zostaną ustawione przy al. Niepodległości 14 oraz przy ul. Tomcia Palucha 5.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.