Awaria na szlaku WKD [AKTUALIZACJA]

Region

Uwaga, podróżni! Na szlaku wukadki doszło do awarii sieci trakcyjnej. Kolejki kursują wahadłowo. Są duże opóźnienia.

Jak informuje WKD, około godz. 14.00 w rejonie przystanku osobowego Warszawa Ochota WKD doszło do obniżenia sieci trakcyjnej zawieszonej nad torem nr 1 (tor prawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego). – W związku z koniecznością wykonania naprawy w miejscu uszkodzenia przez pogotowie pociągu sieciowego do odwołania zostaje wstrzymany ruch pociągów po torze nr 1 na szlaku Warszawa Śródmieście WKD – Komorów – czytamy w komunikacie.

Do czasu zakończenia naprawy sieci trakcyjnej ruch pociągów na szlaku Warszawa Śródmieście WKD – Komorów będzie się odbywać wahadłowo w obu kierunkach wyłącznie po torze nr 2 (tor prawy w kierunku Warszawy). Częstotliwość kursowania pociągów w jednym kierunku ruchu podczas wprowadzonej organizacji ruchu wahadłowego wynosi ok. 65 minut.

AKTUALIZACJA GODZ. 17.20
Przywrócono rozkładową organizację ruchu pociągów na odjazdach ze stacji Warszawa Sródmiescie WKD w kierunku Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Mogą występować opóźnienia pociągów w kierunku Warszawy do ok. 10 minut.

Uwaga: opóźnienia pociągów mogą ulec zmianie.

AKTUALIZACJA GODZ. 17.35
Ok. godz. 17.30 Przywrócono rozkładową organizację ruchu pociągów w kierunku Warszawy. Mogą występować opóźnienia wtórne do ok. 5 minut.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.