Złodziej wpadł po awanturze z sąsiadką

Region

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego zostali wezwani na interwencję w celu uspokojenia awanturującego się sąsiada. Podczas rozmowy na posesji spostrzegli przedmioty, które mogły pochodzić z kradzieży. Ich przypuszczenia szybko się potwierdziły, a właściciel działki został zatrzymany.

Dziś około godziny 11.00 mundurowi z grodziskiego komisariatu otrzymali informacje o awanturującym się sąsiedzie. Policjanci pod wskazanym w zgłoszeniu adresem zastali pijanego Grzegorza K. Podczas rozmowy z 35-latkiem funkcjonariusze zwrócili uwagę na przykryte krzesła ogrodowe. Ostatniej nocy zgłoszono kradzież identycznie wyglądających przedmiotów oraz 2 rowerów.

Policjanci natychmiast podjęli decyzję o sprawdzeniu posesji. Podczas tej czynności ujawniono poszukiwane rowery. Mężczyzna nie umiał wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w ich posiadanie. W innym miejscu na terenie działki znaleziono metalową furtkę. Okazało się, że kilka dni wcześniej jej kradzież zgłosił inny mieszkaniec miasta.

Odzyskane przedmioty zostały zabezpieczone i niedługo trafią do prawowitych właścicieli. 35-letni Grzegorz K. został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stanie teraz przed sadem gdzie usłyszy zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.